Akü Hurdası ve atık akümülatör sektöründe faaliyet gösteren firma olarak tüm işlemleri çevre yasa ve yönetmeliklerine uygun olarak ilerletmekte.

Hurda akü, atık akü gibi atıkların toplanması, ayrışması ve geri dönüşüme kazanılmasıyla ilgili çalışmalarımızı hurda akü olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Atık akümülatörhurda akü vb. depolaması faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Yüceer Hurda Metal olarak faaliyetimizi sürdürmekteyiz siz de bize danışmadan hurda akülerinizi elden çıkarmayınız bilgi için müşteri hizmetlerimizden 2021 hurda akü fiyatlarını isteyiniz.

Paslanmaz Hurdalarınızı Değerinde Nakit Satın Alıyoruz, Bizi Aramadan Hurdanızı Başkasına Satmayın!

Hurda tercihlerine göre satıcı ve alıcılar, piyasa pazarında ticarette bulunurlar. Hurdacı fiyatları değerlendirildiğinde kromun kendi değerine göre %85 oranında bir kazanç sağlandığı söylenebilir. Hurda fiyatları genel olarak metal borsaları etrafında şekillenmesine rağmen, firmalar tarafından piyasa şartlarına göre fiyatlandırılıp ve halka öyle sunulur.

Diğer hurda materyallerden daha değerli bir konumdadır. Çünkü bu madenin çıkartılması ve işlenmesi oldukça zahmetlidir.

Hurda alım işlemlerini yapmakta olan firmamızla görüşüp elinizdeki hurdalarınız ile ilgili olarak bilgi alarak ve fiyat öğrenebilirsiniz.

Hurdalarınızı Değerinde Nakit Almaktayız…Fiyat soruşturması yaptığınızda elinizdeki ederine satma ihtimaliniz artar. İzmir makine hurda alım ve satım işlemleri Yüceer Metal Hurdacı & Geri Dönüşüm tarafından yıllardır hurdacılık sektöründe hizmet vermektedir.

Yüceer Hurda Metal olarak yıllardır değerlendirmek istediğiniz hurdaların alım işlerini yapmaktayız ve hurdalarınızı adresinizde alarak veya depomuza doğrudan getirmeniz ile nakit olarak satın alımını yapıyoruz. Değerinde alım ve satım yapmak hurdalar için büyük önem taşır. Hurdaları geri dönüşüm yapmakta büyük önem taşır.

Akü Hurdası En Yüksek Fiyat Hurda alımı konusunda ise Yüceer Metal Hurda sizlere en iyi fiyatları verecektir. Bu sektördeki 25 yıllık tecrübesi ile her noktada uzmanlaşmıştır. Uzman ekibi ile bulunduğunuz noktaya sorunsuz bir şekilde gelip bu kaliteli hizmeti size de yaşatmaktadır.

Güncel Hurda Fiyatları öğrenmek için bizimle iletişim bölümümüzde bulunan numaralarımızdan veya mail yolu ile iletişime geçerseniz hemen size dönüş yapacağız. Bu noktada önemli bir uyarı, pişman olmamak için bizden teklif almadan Hurda nızı satmamanızı öneriyoruz.

Firmamızdan bilgi almak için (0552) 2685435 nolu telefondan bizi arayabilir, whatsapptan yazabilir veya iletişim formumuzdan bize yazabilirsiniz.Sizin de evde birikmiş hurdalar, güneş enerjileri, klima, hurda plastik, hurdaları, pimapen, ahşap kapı, pencere, çelik kapı, Laminant parke. Elektrik kabloları, çatı malzemeleri, fabrika hurdaları, sarı, bakır, kablo, Krom, çinko, soyulmuş bakır, akü, alüminyum, tutya, güneş enerji hurda. Televizyon hurdası, buzdolabı, çamaşır makinası, şohben, demir talaşı gibi hurdalarınız varsa yerinden en iyi fiyatlarla alıyoruz.