Alüminyum hurda ve yeniden üretilen alüminyumu kıyaslarsak%35’e varan yani 3’te 1 oranında enerji olarak tasarruflu olur. Bu sayede yeraltı zenginlikleri korunmuş olacak ve havayı da daha az kirletmiş oluruz. Bu sayede gelecek nesillere güzel bir dünya bırakabileceğiz.

Alüminyum hurda alım işlemleri çoğu şirket ya da bireysel olarak çalışan kişiler tarafından alınır. Bu işlemler alüminyum piyasasını sektörün yapıtaşlarından biri haline getirmektedir.

Son zamanlarda kazandığı önem ile piyasanın olmazsa olması haline gelen alüminyum için, eğer elinizde varsa bu işi yapan alüminyum hurdası alan Yüceer Hurda Metal Hurdacı ile görüşmelisiniz. Alüminyum hurda fiyatları satışlardaki artma nedeniyle iyiden iyiye artmıştır.

Sektörde oldukça büyük yer tutan alüminyum hurdacılığı fiyatları oldukça artırmıştır. İstanbul alüminyum hurdası alım işlemlerini yapan sektörde öncü firmalar arasında Yüceer Hurda Metal bulunmaktadır.

Gerekli tartım ve ölçümler yapıldıktan sonra elinizdeki Alüminyum hurda nın değeri ne ise o ücreti alıp bu hurdayı satabilir ve geri dönüşüme katkıda bulunabilirsiniz.

Hurda alım işlemlerini yapmakta olan firmamızla görüşüp elinizdeki krom hurdalarınız ile ilgili olarak bilgi alarak ve fiyat öğrenebilirsiniz.

Hurdalarınızı Değerinde Nakit Alıyoruz…Fiyat soruşturması yaptığınızda elinizdeki ederine satma ihtimaliniz artar. İzmir krom hurda alım ve satım işlemleri Yüceer Metal Hurdacı & Geri Dönüşüm tarafından yıllardır hurdacılık sektöründe hizmet vermektedir.

Biz Yüceer Hurda Metal olarak yıllardır değerlendirmek istediğiniz hurdaların alım işlerini yapmaktayız ve hurdalarınızı adresinizde alarak veya depomuza doğrudan getirmeniz ile nakit olarak satın alımını yapıyoruz.

Hurda alımı konusunda ise Yüceer Metal Hurda sizlere en iyi fiyatları verecektir. Bu sektördeki 25 yıllık tecrübesi ile her noktada uzmanlaşmıştır. Uzman ekibi ile bulunduğunuz noktaya sorunsuz bir şekilde gelip bu kaliteli hizmeti size de yaşatmaktadır. Hurdaların alımı konusunda fiyatlar farklılık gösterir. Örneğin krom hurdalar iki çeşittir. Bunlar 310 ve 430 kalite olarak bilinmektedir. 310 kalite krom, çok pahalıdır. Fakat değerinde alım ve satım yapmak krom hurdalar için büyük önem taşır. Hurdaları geri dönüşüm yapmakta büyük önem taşır.

Firmamızdan bilgi almak için (0552) 2685435 nolu telefondan bizi arayabilir, whatsapptan yazabilir veya iletişim formumuzdan bize yazabilirsiniz.