Çinko hurdası, hurdacılıkgeri dönüşümde talebi yüksek olan elementler arasında yer alır. Çinko Hurda Birçok kullanım dalı olan çinko hurda bu yüzden hurda çinko geri dönüşüm sanayinde önemli bir yerdedir. Elinizdeki atıl çinko hurdalarınızı nakit paraya dönüştürmek için Yüceer Hurda Metal olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Çinko hurdası alım fiyatları sektöründeki birçok geri dönüşüm firmasına kıyasla müşterilerimize yüksek fiyatlar sunmaktayız. Ödemelerimizi nakit olarak adresinizde gerçekleştirmekteyiz.

Yüceer Hurda Metal sitesi üzerinden çeşitli hurdaların özellikle hurda çinko ve çinko hurdası fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Siz de elinizde bulunan atık ürünleri paraya dönüştürerek hem ülke ekonominize, hem de çevreye katkı sağlayabilirsiniz.

Hurda alımlarımızda kullandığımız sistem ülkemizde yıllardan beri kullanıla gelmiş sistemdir. Hurdasını satacak olan değerli müşterimiz bizi arayıp adres bilgisini verdikten sonra aracımızla hurdanın özellik ve içeriğini etüd ediyor sonrasında cinsine göre güncel hurda borsasından temin ettiğimiz fiyat ile ürüne değer biçiyoruz. Hurdanızı Anlaşmamız durumunda ürünleri araca yüklüyoruz ve dijital tartı ile aracı boş ve dolu tartarak hak geçmeyecek şekilde hurdanızın ağırlığını belirlemiş oluyoruz. ödemeleri de her zaman nakit ve peşin olarak yapıyoruz.

Biz İzmir Hurda Metal olarak yıllardır değerlendirmek istediğiniz hurdaların alım işlerini yapmaktayız ve hurdalarınızı adresinizde alarak veya depomuza doğrudan getirmeniz ile nakit olarak satın alımını yapıyoruz.

Çinko Hurda da En Yüksek Fiyat

Güncel Çinko Hurda Fiyatları öğrenmek için bizimle iletişim bölümümüzde bulunan numaralarımızdan veya mail yolu ile iletişime geçerseniz hemen size dönüş yapacağız. Bu noktada önemli bir uyarı, pişman olmamak için bizden teklif almadan Hurda nızı satmamanızı öneriyoruz.

Sizin de evde birikmiş hurdalar, güneş enerjileri, klima, hurda plastik, hurdaları, pimapen, ahşap kapı, pencere, çelik kapı, Laminat parke. Elektrik kabloları, çatı malzemeleri, fabrika hurdaları, sarı, bakır, kablo, Krom, çinko, soyulmuş bakır, akü, alüminyum, tutya, güneş enerji hurda. Televizyon hurdası, buzdolabı, çamaşır makinası, şohben, demir talaşı gibi hurdalarınız varsa yerinden en iyi fiyatlarla alıyoruz.

Firmamızdan bilgi almak için (0552) 2685435  nolu telefondan bizi arayabilir, whatsapptan yazabilir veya iletişim formumuzdan bize yazabilirsiniz.