Demir hurda fiyatını dünyada en çok geri dönüşüm yapılan materyallerden biridir ve dünyadaki çeliğin yarısından fazlası demirden üretiliyor. Hurdacılık Türkiye’de son zamanlarda inşaat sektörünün gelişmesiyle daha çok öne çıkıyor. Hurda Demir Fiyatları nı belirleyen faktör hurdanın cinsidir. Piyasadaki en uygun hurda fiyatı nı Yüceer Hurda Metal vermektedir.

Evlerde ve işyerlerinde Hurda ve atıl halde duran parçalar hammadde olarak kullanılarak tekrar geri dönüşüp hayata geçtiği zaman hem ticari piyasaya önemli bir katkı sağlar hem de Geri Dönüşüm için fayda oluşturur.

Yüceer Metal Hurdacı Firması Olarak, İzmir ve çevresindeki tüm illerde ve ilçelerde Hurda Demir Alımı en yüksek fiyatla yapıyoruz. Demir Hurda Alımı değerlerine göre yapmakta olan Yüceer Metal sizlere en iyi fiyatlandırmayı sunmuş oluyor. Böylece siz de hurda larınızı yüksek kâr marjları ile değerlendirebilmektesiniz.

Demir Hurda da En Yüksek Fiyat

Hurda Alım Firmamız, Hurda ları gerçek ağırlık ve ebat değerlerinden satın alıyor. Hurdalar ekonomik ömrünü tamamladığı için kullanım dışı kalmasıyla birlikte hurda niteliği kazanmaktadır. Hurdacı hammaddenin yeniden ekonomiye kazanımına yönelik tekrardan İzmir Hurda Geri dönüşüm tesislerine teslim edilir. Ve böylece ekonomiye katkı sağlanır.

Biz Yüceer Metal olarak yıllardır değerlendirmek istediğiniz hurdaların alım işlerini yapmaktayız ve hurdalarınızı adresinizde alarak veya depomuza doğrudan getirmeniz ile nakit olarak satın alımını yapıyoruz.

Güncel Demir Hurda Fiyatları öğrenmek için bizimle iletişim bölümümüzde bulunan numaralarımızdan veya mail yolu ile iletişime geçerseniz hemen size dönüş yapacağız. Bu noktada önemli bir uyarı, pişman olmamak için bizden teklif almadan Hurda nızı satmamanızı öneriyoruz.

Firmamızdan bilgi almak için  (0552) 2685435 nolu telefondan bizi arayabilir, whatsapptan yazabilir veya iletişim formumuzdan bize yazabilirsiniz. Sizin de evde birikmiş hurdalar, güneş enerjileri, klima, hurda plastik, hurdaları, pimapen, ahşap kapı, pencere, çelik kapı, Laminat parke. Elektrik kabloları, çatı malzemeleri, fabrika hurdaları, sarı, bakır, kablo, Krom, çinko, soyulmuş bakır, akü, alüminyum, tutya, güneş enerji hurda. Televizyon hurdası, buzdolabı, çamaşır makinası, şofben, demir talaşı gibi hurdalarınız varsa yerinden en iyi fiyatlarla alıyoruz.