Kurşun Hurda, 4500 senelik bir tarihe sahiptir. Yoğun korozyona dayanma gücü olan, yoğun, sünek ve dövülebilen mavi-gri renklerde olan bir çeşit metaldir.

Çağımızda kurşun nitelikleri nedeniyle birçok dalda kullaması sebebiyle oldukça talep görüyor. Bu nedenle kurşuna ihtiyaç da artıyor. Kurşun hurda fiyatları değişiklik gösterir. Bu metal tüm metaller içinde en yüksek geri dönüşüm oranına sahip olan bir metaldir. Kurşun en önemli özelliği yüksek korozyon direncine sahiptir. Kurşun korezyona karşı yüksek direnci nedeniyle denizcilikte oldukça tercih edilir. Bu sebeple de üretildikten sonra yüzyıllar geçmesine rağmen kurşun hurda alımı sayesinde geri dönüşümler sağlanıyor. Kurşunun hem üretimi hem de tüketimi dünya çapında artar. Günümüzde üretilen tüm kurşunların yaklaşık olarak yarısı kurşun sayesinde yapılır. Son zamanlarda, geri dönüştürülmüş kurşunun miktarı artmaktadır. Bu anlamda gelecekte kurşun üretim oranının artması da beklenmektedir.

İzmir’in neredeyse bütün semtlerinde uygun fiyatlara kurşun hurda satın almaktayız.

Biz Yüceer Hurda Metal olarak yıllardır değerlendirmek istediğiniz hurdaların alım işlerini yapmaktayız ve hurdalarınızı adresinizde alarak veya depomuza doğrudan getirmeniz ile nakit olarak satın alımını yapıyoruz. Hurdalarınızı Değerinde Nakit Alıyoruz…

Kurşun Hurda da En Yüksek Fiyat

Güncel Hurda Fiyatları öğrenmek için bizimle iletişim bölümümüzde bulunan numaralarımızdan veya mail yolu ile iletişime geçerseniz hemen size dönüş yapacağız. Bu noktada önemli bir uyarı, pişman olmamak için bizden teklif almadan Hurda nızı satmamanızı öneriyoruz.

Firmamızdan bilgi almak için (0552) 2685435 nolu telefondan bizi arayabilir, whatsapptan yazabilir veya iletişim formumuzdan bize yazabilirsiniz. Elinizde birikmiş hurdalar, güneş enerjileri, klima, hurda plastik, hurdaları, pimapen, ahşap kapı, pencere, çelik kapı, Laminat parke. Elektrik kabloları, çatı malzemeleri, fabrika hurdaları, sarı, bakır, kablo, Krom, çinko, soyulmuş bakır, akü, alüminyum, tutya, güneş enerji hurda. Televizyon hurdası, buzdolabı, çamaşır makinası, şohben, demir talaşı gibi hurdalarınız varsa yerinden en iyi fiyatlarla alıyoruz.