Makine Hurdası hasarlı olan ve hurda haline gelmiş makine ve makina parçalarını alıyoruz.

Hurda makine firmamızca belirli seviyenin üstündeyse alım yapılmakta hurda makinenin yerine işlevine miktarına göre firmamız uzmanları tarafından belirlenen fiyat değişmekte her hurda da olduğu gibi İzmir başta olmak üzere tüm Ege bölgesinden alımlarımız mevcuttur.

Hurda alım işlemlerini yapmakta olan firmamızla görüşüp elinizdeki hurdalarınız ile ilgili olarak bilgi alarak ve fiyat öğrenebilirsiniz.

Kapanmış durumda olan fabrika ile iş merkezleri, güçlü şirketlerin hurda makine alımlarını her anlamda yapabilecek kapasiteye sahip olan firmamızla iletişim kurmak için iletişim sayfamızdan veya web sitemizin birçok kısmında bulunan teklif formunda bize ulaşabilirsiniz.

Yalnız hurda türlerinin uzmanlarımız tarafında belirlenmiş olan seviyenin üzerinde olması seviyenin altında olan hurdalar için mesai saatleri içinde yardımcı olunmaktadır. Bu hurda çeşidi diğer hurdalardan daha değerlidir. Sebebi ise bu madenin çıkartılması ve işlenmesi oldukça zahmetlidir.

Hurda tercihlerine göre satıcı ve alıcılar, piyasa pazarında ticarette bulunurlar. Hurdacı fiyatları değerlendirildiğinde kromun kendi değerine göre %85 oranında bir kazanç sağlandığı söylenebilir. Hurda fiyatları genel olarak metal borsaları etrafında şekillenmesine rağmen, firmalar tarafından piyasa şartlarına göre fiyatlandırılıp ve halka öyle sunulur.

Hurdalarınızı Değerinde Nakit Alıyoruz…Fiyat soruşturması yaptığınızda elinizdeki ederine satma ihtimaliniz artar. İzmir makine hurda alım ve satım işlemleri Yüceer Metal Hurdacı & Geri Dönüşüm tarafından yıllardır hurdacılık sektöründe hizmet vermektedir.

Biz Yüceer Hurda Metal firması olarak yıllar boyu değerlendirmek istediğiniz hurdaların alım işlerini yapmaktayız ve hurdalarınızı adresinizde alarak veya depomuza doğrudan getirmeniz ile nakit olarak satın alımını yapıyoruz. Değerinde alım ve satım yapmak hurdalar için büyük önem taşır. Hurdaları geri dönüşüm yapmakta büyük önem taşır.

Makine Hurdası En Yüksek Fiyat Hurda alımı konusunda ise Yüceer Metal Hurda sizlere en iyi fiyatları verecektir. Bu sektördeki 25 yıllık tecrübesi ile her noktada uzmanlaşmıştır. Uzman ekibi ile bulunduğunuz noktaya sorunsuz bir şekilde gelip bu kaliteli hizmeti size de yaşatmaktadır.

Güncel Hurda Fiyatları öğrenmek için bizimle iletişim bölümümüzde bulunan numaralarımızdan veya mail yolu ile iletişime geçerseniz hemen size dönüş yapacağız. Bu noktada önemli bir uyarı, pişman olmamak için bizden teklif almadan Hurda nızı satmamanızı öneriyoruz.

Firmamızdan bilgi almak için (0552) 2685435 nolu telefondan bizi arayabilir, whatsapptan yazabilir veya iletişim formumuzdan bize yazabilirsiniz. Sizin de evde birikmiş hurdalar, güneş enerjileri, klima, hurda plastik, hurdaları, pimapen, ahşap kapı, pencere, çelik kapı, Laminat parke. Elektrik kabloları, çatı malzemeleri, fabrika hurdaları, sarı, bakır, kablo, Krom, çinko, soyulmuş bakır, akü, alüminyum, tutya, güneş enerji hurda. Televizyon hurdası, buzdolabı, çamaşır makinası, şohben, demir talaşı gibi hurdalarınız varsa yerinden en iyi fiyatlarla alıyoruz.