Paslanmaz çelik ve paslanmaz hammaddeler piyasada 304 18/10, 430, 202 şeklinde bilinmekte ve 0.30 mm kalınlıktan başlayıp 4 mm ye kadar saçlar halinde pazara sürülür. Uzmanlar paslanmaz çeliğin kullanım alanını günden güne genişletmekte ve geri dönüşümün önemi daha da artıyor. Hurda paslanmaz alımı doğal kaynaklarımızı koruma olarak önemli büyük rol oynamaktadır.

Paslanmaz hurda alımı iş görmesi ve değer kaybetmemesi sebebiyle geleceğe ve ekonomiye yatırımın bir diğer yoludur. Potansiyel iş alanı her geçen gün artmaktadır. Paslanmaz taşımacılık, asit tankları, otomobil, binalar, askeri teçhizat, mutfak aletleri, gıda sektörü gibi alanlarda çevreye zarar vermeden üretilerek kullanılıp hiçbir yan ürün gerektirmeden geri dönüştürülür.

Hammaddesi nikel, molibden, krom, demir, çelik hurda olan paslanmaz grubunun hurdası da bu sebeple çok değer görmektedir. Geri dönüşümünde de manyetik, manyetik olmayan ve alaşımlı çelik paslanmaz hurdalar ülke ekonomisinde önemli yer tutar. Mesela meyve suyu kutularının yaşamımızdaki yeri vazgeçilemez haldedir.

Paslanmaz Hurdalarınızı Değerinde Nakit Satın Alıyoruz, Bizi Aramadan Hurdanızı Başkasına Satmayın!

Hurda tercihlerine göre satıcı ve alıcılar, piyasa pazarında ticarette bulunurlar. Hurdacı fiyatları değerlendirildiğinde kromun kendi değerine göre %85 oranında bir kazanç sağlandığı söylenebilir. Hurda fiyatları genel olarak metal borsaları etrafında şekillenmesine rağmen, firmalar tarafından piyasa şartlarına göre fiyatlandırılıp ve halka öyle sunulur.

Diğer hurda materyallerden daha değerli bir konumdadır. Çünkü bu madenin çıkartılması ve işlenmesi oldukça zahmetlidir.

Hurda alım işlemlerini yapmakta olan firmamızla görüşüp elinizdeki hurdalarınız ile ilgili olarak bilgi alarak ve fiyat öğrenebilirsiniz.

Hurdalarınızı Değerinde Nakit Alıyoruz…Fiyat soruşturması yaptığınızda elinizdeki ederine satma ihtimaliniz artar. İzmir makine hurda alım ve satım işlemleri Yüceer Metal Hurdacı & Geri Dönüşüm tarafından yıllardır hurdacılık sektöründe hizmet vermektedir.

Biz Yüceer Hurda Metal olarak yıllardır değerlendirmek istediğiniz hurdaların alım işlerini yapmaktayız ve hurdalarınızı adresinizde alarak veya depomuza doğrudan getirmeniz ile nakit olarak satın alımını yapıyoruz. Değerinde alım ve satım yapmak hurdalar için büyük önem taşır. Hurdaları geri dönüşüm yapmakta büyük önem taşır.

Paslanmaz Hurda En Yüksek Fiyat Hurda alımı konusunda ise Yüceer Metal Hurda sizlere en iyi fiyatları verecektir. Bu sektördeki 25 yıllık tecrübesi ile her noktada uzmanlaşmıştır. Uzman ekibi ile bulunduğunuz noktaya sorunsuz bir şekilde gelip bu kaliteli hizmeti size de yaşatmaktadır.

Güncel Hurda Fiyatları öğrenmek için bizimle iletişim bölümümüzde bulunan numaralarımızdan veya mail yolu ile iletişime geçerseniz hemen size dönüş yapacağız. Bu noktada önemli bir uyarı, pişman olmamak için bizden teklif almadan Hurda nızı satmamanızı öneriyoruz.

Firmamızdan bilgi almak için (0552) 2685435 nolu telefondan bizi arayabilir, whatsapptan yazabilir veya iletişim formumuzdan bize yazabilirsiniz. Sizin de evde birikmiş hurdalar, güneş enerjileri, klima, hurda plastik, hurdaları, pimapen, ahşap kapı, pencere, çelik kapı, Laminant parke. Elektrik kabloları, çatı malzemeleri, fabrika hurdaları, sarı, bakır, kablo, Krom, çinko, soyulmuş bakır, akü, alüminyum, tutya, güneş enerji hurda. Televizyon hurdası, buzdolabı, çamaşır makinası, şohben, demir talaşı gibi hurdalarınız varsa yerinden en iyi fiyatlarla alıyoruz.